Exedra znamená místnost. V této místnosti najdete obrázky, vtipné texty, zajímavé básně nebo recenze o knihách či filmech.

Září 2010

Pyšná princezna v brněnském hantecu

9. září 2010 v 14:33 | neznámý |  Došlo mi v e-mailu... vtípky, hříčky, zajímavé texty

O princezně co měla rypák do luftu

To byl ňáké mladé king a tomu hókali Mira. A ten se furt honil za ňákó stařkó. Rozesílal svoju sajtnu, aby princezny hodily čučku na jeho řepu. Jedna ani nehodila voko a celó sajtnu poslala pali. To mladýho kinga nasralo tak, že si sbalil pinkl a jel na ňu uvalit tunel, aby se do něho zabóchla.
Na čáře se srazil s kořínkem co neměl v rychtiku daně a tak po něm šli klempíři co vybírajó love. Mira potřeboval ňákýho kemu, tak to za něho zacóloval. Pak šli k němu do kéru a tam si čenžli šolny, Mira vypadal jak hómles, ale stejně valil za tó koňó.
Na zámku chytl Mira betelnó hoknu a makal na zahradě. Staré king byl máčka a furt se kolem něho motali tři leví kořínci a ti starýmu kingovi hókali samý křén věci a čórovali mu ze šrajtofle love. Mira se v hokně nudil a tak pořád vařil na tu koc * uměl na klajtnu a složil betelné song. Ta z něho byla tak zblblá, že když ho vykopli z hokny tak valila pali s ním.
Potřebovali se dostat na čáru, ale štreka byla dlóhá a tak museli  bóchat, aby nezakalili. Mirovi to byla levandula,  byl na hoknu zvyklé, ale Krasomila se furt eklovala, ale z hokny se neulila - Mira jušpizoval.
Vyčénžli tři rachoty, jednó hodili mixnu s klempířama co na ně poslal staré, king. Na zámku fachčil jeden betelné kořeň co gómal a co byl kéma s Mirou. Ten starýmu kingovi hókl, aby vykopl ty tři kořeny. Staré king na ně uvařil tunel a šópl je do kameňa. Pak vyslal toho betelnýho konópka za
Miró, aby hodil votáčku a mazal zpátky, že je to redy.
Mira s tó koc už byl skoro na čáře když je dohonila grupa a bonzla Miru, že je king. Krasomile ruplo v řepě hópla na hajtru a valila pali. Mira si taky klofl hajtru, naštěstí byla gut, a tak Krasomilu dohonil, potom s ňó dohókal grilku.
Když to hókli starýmu kingovi hned si dal kopačky z hokny a hodil kačku Mirovi na škopek a valil vobdělávat koc, protože mu stařka dávno zakalila. Mira vytáhl love a zacóloval všem škopek a
chálku.

Návod

7. září 2010 v 10:12 Došlo mi v e-mailu... vtípky, hříčky, zajímavé texty

Postup

Nedodržujte prosím diskrétní vzdálenost od mušle jako v bankách, ale naopak přistupujte k ní co nejtěsněji!
Pro techniky: průsečík pomyslné svislice, vedené koncovým bodem zdroje tlakové tekutiny a podlahy musí ležet uvnitř průmětu mušle do roviny, tvořené podlahou místnosti
Pro vědce: Základní pojmy: WC = močeniště, činitel = močitel, tekutina = moč, vyústění močové trubice = močidlo, mušle = absorber, podlaha = základna.
Močení provádíme tak, že na močeništi vede močitel z močidla moč v takovém úhlu, a vzdálenosti k absorberu, aby tato po své cestě netrpěla ztrátami, které posléze ulpí na základně
Pro ostatní: stůjte či seďte tak, abyste nechcali na zem!

Zdroj: