Exedra znamená místnost. V této místnosti najdete obrázky, vtipné texty, zajímavé básně nebo recenze o knihách či filmech.

Ženy nic nerozhází

10. června 2013 v 23:16 | neznámý |  Došlo mi v e-mailu... vtípky, hříčky, zajímavé texty
Minulou noc šla naše 4 členná babská parta do nočního klubu kde byl pánský striptýz. Jedna z nás se chtěla vytáhnou před ostatními a vytáhla 200 Kč. Když nám přitančil jeden ze striptérů, olízla bankovku a přilepila mu jí na pravou půlku zadku. Další ji chtěla přebít a tak vytáhla z peněženky 500Kč,kývla na tanečníka a přilepila mu jí na levou půlku.
To už třetí kámoška vytahovala tisícovku a jak urvaná z řetězu kývala na tanečníka taky. Ten se přibližoval velice vlnivými pohyby a už jsem se bála, kam mu jí přilepí. Naštěstí se tanečník v poslední chvíli otočil a tak přistála tisícovka opět na jeho pěkném pozadí.
Celkem jsem si oddychla, ale jen do chvíle kdy jsem si všimla, že tančí směrem ke mě a čeká, že ho taky odměním. Něco jako, teď jsi na řadě ty...
Pozornost se soustředila na mě a všichni čekali jakou bankovku vytáhnu a jestli přetrumfnu kamarádky.
Tanečníkův zadek s bankovkami se mi vlnil před očima a já v kabelce šmátrala po peněžence. Co mám dělat?
Najednou se ve mně probudila pravá žena! Vytáhla jsem svoji bankovní kartu,protáhla jsem ji mezi jeho půlkami, vzala si těch 1700, otočila se a v klidu odešla!!

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama